Siatki na hale

Siatki na hale sportowe i sale gimnastyczne

Firma Zuzinet jest producentem najlepszych i najtrwalszych siatek przeznaczonych do zabezpieczenia hal sportowych i sal gimnastycznych. Tego typu miejscach można uprawiać różnego rodzaju dyscypliny sportowe – piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną czy unihokej. Wszystkie oferowane przez nas siatki na hale wykonane są z wytrzymałego polipropylenowego sznurka. Dostępne w dowolnych rozmiarach, szerokościach i wysokościach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Siatki do zabezpieczenia sal gimnastycznych

Z hal sportowych i sal gimnastycznych korzystają nie tylko dorośli, ale również dzieci i młodzież. Tu odbywają się treningi, lekcje wychowania fizycznego, zawody i rozgrywki międzyszkolne. Dlatego zapewnienie bezpieczeństwa grającym i w ogóle wszystkim osobom znajdującym się na terenie sali gimnastycznej powinno być kwestią priorytetową. Nie można pozwolić, by wybita piłka uderzyła kogoś z widowni lub wybiła szybę, czy uszkodziła elementy wyposażenia hali sportowej. Jak w każdym sporcie wypadki się zdarzają natomiast można zminimalizować ich ryzyko używając odpowiedniego zabezpieczenia. W firmie naszej firmie znajdziesz siatki, którymi bez problemu ogrodzisz całe boisko. Często również zdarza się, że na dużej hali sportowej znajduje się jednocześnie kilka boisk, do piłki nożnej, korty do tenisa czy boisko wielofunkcyjne. Wówczas siatka ochronna doskonale sprawdzi się jako element odgradzający i wydzielający przestrzeń do uprawiania konkretnej aktywności sportowej. Ponad to warto wyposażyć każdą halę sportową w sznurek zabezpieczający również sufit. Mocno wybita piłka może bowiem uszkodzić lampy, przewody elektryczne czy elementy zabudowy sufitowej. W obrębie samej hali sportowej używając naszych siatek zabezpieczysz również bramki sportowe – piłkarskie, te do tenisa czy unihokeja. Firma Zuzinet to lider na rynku siatek ochronnych. Produkowane przez nas sznurki zapewnią najwyższą możliwą jakość wykonania i niską cenę.

Siatki na hale sportowe to gwarancja jakości i trwałości

Produkując siatkę ochronną wykorzystujemy sznurek polipropylenowy, używany na całym świecie. Materiał ten słynie z wytrzymałości. Znosi nawet bardzo duże obciążenia i jest dosyć elastyczny. Nie odkształca się pod wpływem mocnego uderzenia piłki i przez lata zachowuje swój rozmiar i estetyczny wygląd. Ponad to jest łatwy w czyszczeniu i eksploatacji.