Siatki ochronne

Siatki ochronne i zabezpieczające

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór mocnych i wytrzymałych siatek ochronnych budowlanych używanych do szeroko pojętego zabezpieczania prac budowlanych i remontowych ogrodzenia placów budowy czy zabezpieczenia rusztowań. Dostępne w dowolnych rozmiarach, szerokościach i wysokościach. Dostępne są siatki w wersji obszytej lub bez obszycia o różnych wielkościach oczek w zależności od preferowanej dyscypliny zapotrzebowanie. Najczęściej wybierane przez naszych klientów siatki są w rozmiarze oczek 4,5x 4,5 oraz 6 x 6 cm.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Siatki zabezpieczające na rusztowania – bardzo skuteczne zabezpieczenie terenu dookoła remontowanego budynku lub placu budowy

Siatki ochronne budowlane

 

Praca na budowie bywa bardzo niebezpieczna. Noszenie odzieży ochronnej czy kasku nie jest wystarczającym zabezpieczeniem dla pracowników. Najlepszym, co możesz zrobić, by zapewnić ochronę zarówno osób zaangażowanych w proces budowy jak i samych materiałów to zamontowanie siatki ochronnej. Dobrze zamontowana pozwoli uniknąć wielu wypadków takich jak choćby osuniecie się starej elewacji, zawalenie się dachu czy odpadanie tynku. Siatki firmy Zuzinet doskonale zabezpieczą rusztowanie na każdym placu budowy i pozwolą na swobodne przemieszczanie się budowniczym.

Proces każdej budowy wymaga odpowiednich zabezpieczeń. Firma Zuzinet cieszy się doskonałą opinią i zaufaniem wśród wykonawców z nią współpracujących. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta i zamówienia proces budowy jest znacznie ułatwiony.

Wykonujemy siatki na specjalne zamówienie i pod konkretny wymiar. Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej grubości, gęstości i wielkości sznurka służymy naszym wieloletnim doświadczeniem.

 

Siatki zabezpieczające

 – w jakim celu się je stosuje?

Nasze siatki ochronne przeznaczone są do zabezpieczania różnego rodzaju elementów budowy lub remontu. Ich nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa w czasie wykonywanych prac. Siatki Zuzinet produkowane są na wymiar, dlatego z powodzeniem ogrodzisz nimi każdy dach i elewację.

Siatki na rusztowania

Nasz budowlane siatki ochronne doskonale zabezpieczą również wszelkiego rodzaju wnęki, rusztowania i elewacje. Bardzo skutecznie zabezpieczają teren wokół rusztowań, remontowanych budynków czy wybranych obszarów placu budowy.

Niezwykle wytrzymałe i mocne nadają się do ogrodzenia całego placu budowy, tak by żadna osoba czy zwierzę nie mogło wejść na osiatkowany teren lub aby żadna przypadkowa osoba nie została zraniona np. odpadającym kawałkiem elewacji czy tez spadającym narzędziem budowlanym.

Produkowane przez nas siatki ochronne i  zabezpieczające wykonane zostały z możliwie najtrwalszych, najmocniejszych i najbardziej wytrzymałych materiałów. W procesie produkcji wykorzystujemy sznurek polipropylenowy, który jest niezwykle odpornym tworzywem. Niewrażliwy na niesprzyjające warunki pogodowe, wodoodporny, bardzo trudny do zniszczenia gwarantuje satysfakcję każdemu użytkownikowi. Ze względu na wspomniane wyżej właściwości można go stosować zarówno w wnętrzach, jak i na świeżym powietrzu. W Zuzinet stawiamy na jakość. Nasze siatki są wykonane metodą bezwęzłową, dlatego są w stanie wytrzymać nawet ogromne obciążenia. W naszej ofercie znajdziesz sznurki o przeróżnych wymiarach i kształtach. Bez problemu dopasujesz gęstość oczek i grubość siatki. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe projekty, a ich realizacja sprawia nam wiele radości. Ponieważ jesteśmy wiodącym na rynku producentem siatek ochronnych, gwarantujemy nie tylko najwyższą możliwą jakość, ale także bardzo atrakcyjne ceny.

 

Siatki ochronne nadają się do każdego rodzaju budowy

 

Wielu osobom siatki zabezpieczające kojarzą się z wielkimi placami budowy, podczas gdy są one dostępne dla każdego. Zarówno dla wielkich przedsiębiorstw, które potrzebują kompleksowo zabezpieczyć duży teren, jak i dla osób prywatnych. Przecież podczas remontu mieszkania, domu czy działki również należy zabezpieczyć elementy potencjalnie niebezpieczne. Spadające tynki, płyty betonowe czy gipsowe mogą wyrządzić wiele szkód, dlatego lepiej zapobiegać wypadkom i zabezpieczyć swój dom w czasie prac budowlanych.